بالا

۸ نکته مهم در طراحی وب سایت رستوران – قسمت سوم

سایت رستوران

۸ نکته مهم در طراحی وب سایت رستوران – قسمت سوم

ادامه نکات در رابطه با سایت رستوران >>>

  1. تماس با شما

وب سایت رستوران باید یک فرم تماس با ما ساده و دم دست داشته باشد. البته این کافی نیست که فقط آدرس ایمیل یا شماره تلفن را در فوتر سایت قرار دهید. فرم تماس با ما می تواند ضمن نمایش احترام به مشتری، درخواست او را نیز با دسته بندی مناسب و با اطلاعات کافی به دست شما برساند. پس این بهترین راه برای دریافت نظرات مشتریان و اصلاح و بهبود در رستوران است.

 

  1. تصاویر با کیفیت بالا باشد

در فضای وب، ما برای جلب توجه می جنگیم! پس صفحه اول وب سایت، مهمترین ابزار شما برای برنده شدن در این فضا است.

پس اینجا چند نکته را به شما می گوییم. جذاب بودن با استفاده از تصاویر پس زمینه بزرگ بهترین انتخاب برای شروع است. نکته بعدی اینکه از اضافه کردن تصاویر با کیفیت به منوها غافل نباید شد. تصاویر جذاب و اشتها برانگیز همان چیزی است که نیاز شما است. سعی کنید از عکاسان حرفه که با نور و طراحی مناسب از غذای شما عکس می گیرند استفاده کنید.

 

  1. صفحه درباره ما، آخرین تیر ترکش

این صفحه، می تواند نشاندهنده اعتبار شما در قیاس با دیگر رستوران ها باشد. رزومه سرآشپزان، سابقه کاری مدیران رستوران، نمایی از مشتریان و دفترچه خاطرات ایشان در رستوران، تشویق نامه ها و … در اینجا قرار دهید و از مزایای آن استفاده کنید.

 

نکته آخر:

تحقیقات نشان داده است که بازدیدکنندگان وب سایت، صحفه را از چپ به راست بررسی می کنند و به این صورت می خوانند. با توجه به این استدلال، بهترین مکان برای قرار دادن لوگو، سمت چپ بالای سایت است.