بالا

دیجیتال مارکتینگ

حضور موفق در بازاری به وسعت اینترنت

تداوم حضور در فضای اینترنت که تعداد مخاطبین آن روز به روز در حال افزایش است، نیاز به بسترسازی و انجام فعالیت‌هایی دارد که اجرای آن‌ها مستلزم بهره گیری از دانش کافی و تجربه مناسب در فضای کسب و کار اینترنتی است.

دیجیتال مارکتینگ

فروش شما را متحول می کنیم.

این یک شعار نیست. ما در برنامه های بازاریابی دیجیتال خود تمام تجربیات چندین ساله در مورد سئو، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی محتوایی و … را گرد هم آورده ایم تا بر این شعار جامه عمل بپوشانیم.

طراحی کمپین تبلیغات

طراحی کمپین تبلیغات ۳۶۰ درجه

با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید، به شما ترکیبی از راهکارهای متنوع تبلیغاتی را در قالب کمپین های خالق ارائه می دهیم تا پیام خود را از طریق رسانه های متنوع اینترنتی، به گروه هدف مورد نظرتان برسانید و بیشترین بازدهی را بدست آورید. با توجه به نیازهای برند، تمام مراحل پیاده سازی کمپین از ایده پردازی و انتخاب رسانه های انتشار پیام کمپین و طراحی صفحات فرود تا ارائه گزارش های دقیق از جمله خدماتی است که ارائه می شود.
بهینه سازی سئو

بهینه‌سازی و بازاریابی موتورهای جستجو (SEO/SEM)

جستجو (Organic search) بزرگ‌ ترین منبع ترافیک است؛ پس بسیاری از کاربران، شما را از طریق جستجو پیدا می‌کنند. از این رو، رتبه وب‌سایت شما، در رتبه‌بندی موتورهای جستجو، از اهمیت شایانی برخوردار است. سئو (SEO) یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی این رتبه‌بندی‌هاست. علاوه بر این، بهره‌گیری از تکنیک‌های بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)، تولید و انتشار محتوای بکر، موجب افزایش برتری شما می‌شود.
بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی (EMAIL MARKETING)

یکی از بخش های مهم و اثرگذار دیجیتال مارکتینگ، فرآیندهای بازاریابی ایمیل است که اکثر کسب و کارها با بی توجهی از این بخش عبور میکنند. تکنوآرک با فعالسازی کمپین های بازاریابی ایمیلی سعی در افزایش بهبود ارتباط دیجیتالی شما با مخاطبان را دارد.
بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی

این روش که به عنوان یک ابزار جامع و موثر در دسترس تبلیغ کنندگان قرار دارد، به آنان این امکان را میدهد تا با معرفی کالا و یا خدمات خود از طریق تولید محتوای حمایت شده، به افزایش آگاهی مخاطبین برای شناخت بیشتر و بهتر محصولات خود بپردازند و بر اساس دانش ایجاد شده، مخاطب خود، محصول مورد نیاز را انتخاب کرده و تصمیم به خرید آن گرفته و آنرا به دیگران نیز معرفی می کند.
بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

در کشور ایران، شبکه های اجتماعی بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می‌دهند و این موضوع نشان دهنده اهمیت نوع فعالیت شما در شبکه های اجتماعی است. در این فضا راحت‌تر از هرجای دیگری می‌توانید از رفتار و سلایق مخاطبان باخبر شوید قطعا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی که بیش از ۳۰ درصد ترافیک اینترنت را در بر می‌گیرد، می‌تواند بازی را کاملا به نفع کسب و کارها شما تغییر دهد.
تبلیغات آنلاین

 

مدیریت تبلیغات آنلاین

در قسمتی از فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ نیاز به بهره‌مندی از رسانه های دیگر بوجود خواهد آمد که اغلب هزینه زا هستند، شما این امکان را خواهید داشت تا تبلیغات اینترنتی خود را به راحتی به موضوعات مختلف، مناطق جغرافیایی، سیستم عامل یا هدفمندی‌های بسیار دیگر محدود کنید. انواع تبلیغات قابل ارائه توسط تکنوآرک: تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات موبایلی، تبلیغات همسان، تبلیغات گوگل ادوردز