بالا

نمونه کارها

  • All
  • انیمیشن دوبعدی
  • شبکه و سانترال
  • طراحی سایت
  • نرم افزار آموزش مجازی
  • پورتال های تخصصی

اجرای قالب وب سایت شبکه نمایش جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

GB CELL تولید کننده ها انواع باتری با همین برند برای دستگاه های مختلف می باشد.

طراحی سایت

گیتا باتری در سال ۱۳۷۹ به مدیریت جناب آقای مهندس محسن خاکپور در حد سرویس دهی پکیج باتری و تحقیقات اولیه در کاربرد باتری شروع به فعالیت کرد. جهت مشاهده سایت اینجا کلیک کنید

طراحی سایت

طراحی و اجرای شبکه داخلی دفتر مرکزی و دفاتر مستقر در پروژه های بزرگ ساختمانی کشور راه اندازی سیستم تلفنی سانترال، میکروتیک و هاستینگ محدود

شبکه و سانترال

طراحی و اجرای شبکه داخلی دفتر مرکزی و دفاتر مستقر در پروژه های بزرگ ساختمانی کشور راه اندازی سیستم تلفنی سانترال، میکروتیک و هاستینگ محدود

شبکه و سانترال

این شرکت با هدف ارتقاء سطح ایمنی در صنایع کشور تأسیس گردیده و تاکنون با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود توانسته است گام های بلندی در راستای نیل به اهداف خود بردارد. جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

شرکت اطلس دی در راستای پیشبرد اهداف سازندگی کشور و همگام نمودن بازار داخلی با تکنولوژی و مصالح نوین کاربردی در جوامع پیشرفته تاسیس و آغاز به کار نمود .   جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

شرکت رایان سیستم یکی از مجموعه های فعال در زمینه آی تی و تجهیزات الکترونیک با ۱۲ سال سابقه  و با بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی خدماتی ویژه و منحصر به فرد در زمینه های سخت افزار،نرم افزار و شبکه ارائه می…

طراحی سایت

این شرکت از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود توانسته اجرای بسیاری از پروژه های موفق را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در کارنامه خود به ثبت برساند. جهت مشاهده سایت اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

کمپانی Teletek Electronics یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت واقع در شهر صوفیه، کشور بلغارستان می باشد. جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

مجموعه آزمایشگاهی شرکت پردیس آزما پارسیان مشتمل بر آزمایشگاه های خاک، آب، کود، گیاه، خوراک دام و طیور، گیاهپزشکی، کشت بافت گیاهی و آزمایشگاه فیزیو لوژی گیاهی دارای مجوز فعالیت از وزارت کشاورزی جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

پایگاه خبری، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

کانون آگهی و تبلیغات طرح نارستان با هدف ارایه خدمات نوین در صنعت تبلیغات از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نموده است. جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

گروه طراحان فضای سبز F3 از تاریخ دی ماه ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده است. در همین راستا با بهره گیری از متخصصین این حوزه در جهت نیل به اهداف مذکور گام برداشته است. جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

استودیو گاف با همکاری امید خضرا جعفری  مسعود حشمتی  شروع به کار کرده است.   جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت

این شرکت از سال ۱۳۹۰ با تجهیز به دستگاه تولید انواع ورق پ.پ (از ضخامت ۱۰۰ تا ۱۱۰۰ میکرون) فعالیت خود را تکمیل نموده است. این مجموعه از سال جاری آغاز به فعالیت حرفه ای در زمینه تولید ملزومات بایگانی، اداری و لوازم تحریر نموده است….

طراحی سایت

شرکت گل ابزار درخشان فعالیت خود را در زمینه واردات ابزارهای دستی و برقی و پنوماتیک از سال ۱۳۷۰ با نام اولیه ” ابزارآوران درخشان”   شروع کرد. جهت مشاهده سایت، اینجا کلیک کنید

طراحی سایت